banner

Karrier az Orex Travelnél

Karrier

Utazási referenst keresünk:

Feladatok

  • Bejövő telefonhívások fogadása, információnyújtás a cég szolgáltatásaival kapcsolatban.
  • Online foglalási rendszer kezelése.
  • Ajánlatok készítése
  • Az iroda általános működéséhez kötődő adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Idegenforgalmi tapasztalat

Előnyt jelent

  • Török nyelv tudás

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Fiatalos, vidám csapat és jó munkahelyi légkör
  • Változatos, sokszínű munkakör
  • Belvárosi iroda
  • Jogtisztán bejelentett bér
  • Stabil fizetés
  • Megfelelő bérezés
  • Külföldi utazás

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Európában az Orex Travel márka azért jött létre, hogy ügyfelei számára a legmagasabb színvonalú szolgáltatásokat nyújtsa a lehető legjobb áron. Az Orex Travel tulajdonosa az Anex Group összesen 4 millió turistát utaztat éves szinten. 7000 alkalmazottat foglalkoztat. Saját légitársaságot alapított és üzemeltet. 46 ország szerepel az Anex Group kínálatában ezek közül 18 országban saját beutaztató irodát nyitott.

Jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzzal a hu.cv@orextravel.eu e-mail címen.